Про компанію

MOL’FAR — це молодий український бренд, заснований в 2016 році. Не дивлячись на молодий вік, ми точно знаємо, які цілі перед собою ставимо. Нас об’єднує одна мета — мінімалізм та відмова від надлишковості заради тривалого збереження довкілля.

Наша філософія

Чашка чаю Mol'far

Наше суспільство стає все більш свідомим, все частіше ми замислюємось над питанням екологічності нашого існування. Однак, живучи у великих та динамічних містах, ми насолоджуємося усіма перевагами наукового прогресу та не готові відмовитися від усіх благ технологічності і вдатися до аскетизму еко поселень.

Філософія бренду MOL’FAR — це мінімалізм.

Мінімалізм — це не просто сучасний тренд, це дійсно ціла філософія.

Мінімалізм вчить нас «бути собою», а не «створювати враження себе». Мінімалізм фокусується на головному, і відмовляється від надлишковості. В нашій мінімалістичній концепції у фокусі якісний продукт і нічого зайвого.

100% органічний склад продукції, відповідальне та етичне ставлення до довкілля формують світогляд чаю MOL’FAR.

Наші цінності

Чашка чаю Mol'far

Органічний чай MOL’FAR наслідує традицію мольфарства — розуміння та відверті стосунки з природою заради добра людства, мінімалізм та відмову від надлишковості заради тривалого збереження довкілля.

Наша місія донести та адаптувати ці древні знання у сучасному світі:

  • відповідальність в першу чергу перед собою та довкіллям
  • повага до досвіду та накопиченої мудрості
  • відкритість світу та людям, новим ідеям
  • сила духу, волі та краси
  • любоа в у всіх її проявах
  • чистота тіла та думок

Хочете дізнатися про нас більше?

Приеднуйтесь до нас в соціальних мережах: Facebook та Instagram. Ми регулярно публікуємо новини про нас та органічну продукцію, слідкуйте за новими публікаціями.

Кошик