Еко виробництво

Екологічне та відповідальне виробництво дозволяє зберегти природну силу складових чаю MOL’FAR з моменту збору, до моменту його заварювання у вашому горнятку

Українські карпати
Локація

На північних схилах Полонини Боржави, там, де височіє гора Гемба, серед крутих скель та лісів причаївся водоспад Шипіт. Іноді тільки несамовитий рев води може підказати, що поблизу є потік з мальовничим водограєм.

Найближче до цієї природної атракції селище — Пилипець. Саме тут, поряд з одним із семи природних чудес України, на мальовничих схилах українських Карпат влаштувалися щедрі плантації дивовижної рослини — кипрію.

Виготовлення чаю

Процес виготовлення смачного кіпрійнрого чаю поділяють на 6 основних етапів. При виготовленні чаю ми ретельно дотримуємося технологій на кожному з етапів, щоб Ви могли насолоджуватися дійсно смачним чаєм!

 1. Збір чайного листа Mol'far
  01.
  Збір чайного листа

  На збір кипрійного листа у гори вирушають невеликі групи працівників, щоб не затоптувати галявини кипрію, при чому збирається лише листя і не пошкоджується саме стебло рослини — для сталих і тривалих врожаїв протягом наступних років

 2. Підв’ялення чаю Mol'far
  02.
  Підв’ялення

  Зібране листя розкладається на полицях під дахом спеціалізованого приміщення — сушарні. За кілька годин надлишкова волога з листа випаровується, листя стає підв’яленим та більш еластичним і підготовленим до наступного етапу.

  Проводиться перший контроль якості сировини для подальшої обробки (відбираються лише цілі та неушкоджені листки).

 3. Ферментація чаю Mol'far
  03.
  Ферментація

  Ферментація є чи не найважливішим етапом у виробництві чаю. Саме від результату ферментації залежитиме міцність та аромат напою.

  Ферментація складається з двох етапів: окислення повітрям та прожарка. Окислення запускає бродильні процеси, а прожарка їх зупиняє.

 4. Окислення чаю Mol'far
  04.
  Окислення

  Для того, щоб листя почало окислятися — його скручують на спеціалізованому обладнанні (листокруті).

  Важливо, що саме така технологія дозволяє не ламати та не подрібнювати сам лист, а лише розриває мемранні зв’язки між клітинами листа, після чого листя пускає сік та розпочинає процес бродіння і окислення.

 5. Прожарка чаю Mol'far
  05.
  Прожарка

  Про те, що процес ферментації завершено свідчать колір та ароматний запах сировини.

  Окислений лист відправляється на прожарку — сушка в спеціальному приміщенні зі сталою температурою та вологістю до повної готовності.

 6. Фасування чаю Mol'far
  06.
  Фасування

  Готовий чай MOL’FAR міксується за авторськими рецептами наших технологів, та фасується у крафтову упаковку.

  Крафтова упаковка виготовлена з екологічних та етичних (що швидко розкладаються) матеріалів — мінімальна кількість фарби, не містить клею, поліетилену чи поліпропилену.

  Саме у такому вигляді органічний чай MOL’FAR портапить до ваших рук!

Кошик