Доставка і оплата

Перед замовленням нашої продукції через сайт ознайомтесь з умовами доставки та оплати і оберіть зручний для Вас спосіб.

Після оформлення замовлення на сайті, найближчим часом з Вами зв’яжеться наш менеджер та проведе уточнення по замовленню, а також узгодить Ваші додаткові побажання. На Email, вказаний при реєстрації, буде надіслано підтвердження замовлення.

Самовивіз (м. Київ)

Київський пункт самовивозу працює з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 18:00. У вихідні та святкові дні — не працюємо.

Замовлення оформленні на сайті Ви можете забрати за адресою: м. Київ, вул. Костянтинівська, 2Б, офіс 400.

Ви можете оплатити замовлення готівкою, при отриманні. Карткою VISA/Mastercard під час оформлення замовлення; передплатою на карту Приват Банку.

Кур’єрська доставка (м. Київ)

Здійснюється тільки в межах міста Київ, в робочі дні з 9:00 до 18:00. Термін доставки від 1 до 3-х робочих днів.

Будь ласка, для своєчасного підтвердження доставки кур’єром, будьте на зв’язку за вашим контактним номером телефону.

Перед доставкою наші менеджери обов’язково узгодять з вами деталі доставки, а наш кур’єр попередньо зателефонує вам!

Ви можете оплатити замовлення за допомогою карт VISA/Mastercard під час оформлення замовлення; передплатою на карту Приват Банку; готівкою, передавши її кур’єру під час доставки. Кур’єр обов’язково видасть вам товарний чек.

Додатково оплачується кур’єру вартість доставки.

Вартість доставки складає:

  • замовлення на суму до 800 грн — доставка 80 грн;
  • замовлення на суму більше 800 грн – доставка безкоштовна.

Доставка «Новою Поштою»

Строк доставки Вашого відправлення компанією «Нова пошта» до пункту призначення зазвичай становить не більше 3-х робочих днів.

Наступного дня після оформлення Вашого замовлення ми передаємо відправлення компанії «Нова пошта» для здійснення доставки. Після цього перевізник сповістить Вас про точні строки та час прибуття товару до пункту призначення.

Оплатити замовлення Ви можете готівкою у відділенні компанії «Нова пошта», що включає: вартість замовлення + вартість доставки + вартість переказу нам грошей за замовлення (вартість переказу грошей складає 20 грн + 2% від вартості товару). Щоб не оплачувати переказ коштів до нас, ви можете сплатити вартість замовлення за допомогою карт VISA/Mastercard під час оформлення замовлення або перевести гроші на карту Приват Банку. В такому разі Ви оплачуєте тільки суму вашого замовлення та вартість доствки у відділенні «Нової пошти».

Оплата здійснюється після перевірки посилки на відповідність замовлення і товарного чеку. Звертаємо вашу увагу, що при отриманні посилки у відділенні компанії перевізника та оплаті ви підписуєте акт прийому-передачі, яким підтверджуєте факт перевірки посилки на відповідність Вашого замовлення, а також погоджуєтеся з зовнішнім виглядом товару і не маєте претензій до інтернет-магазину та компанії перевізника.

Зверніть увагу! Замовлення зберігається на складі транспортної компанії не більше 5 робочих днів, після вичерпання цього терміну відправляється назад. При отриманні замовлення у відділенні отримувач має показати документ, що засвідчує особу.

Графік роботи компанії «Нова пошта» ви можете знайти на її офіційному сайті. Також ви можете відстежити статус доставки замовлення за допомогою спеціального сервісу «Нової пошти» на сайті компанії.

Доставка «Укрпоштою»

За умови доставки замовлення компанією «Укрпошта», його буде відправлено наступного дня після оформлення. Доставка Укрпоштою займає від 1 до 3 днів.

Оплатити замовлення Ви можете готівкою у відділенні компанії «Укрпошти», що включає: вартість замовлення + вартість доставки + вартість переказу нам грошей за замовлення (вартість переказу грошей складає 1% від суми замовлення, але не менше ніж 5 грн). Щоб не оплачувати переказ коштів до нас, ви можете сплатити вартість замовлення за допомогою карт VISA/Mastercard під час оформлення замовлення або перевести гроші нам на карту Приват Банку. В такому разі Ви оплачуєте тільки суму вашого замовлення та вартість доствки у відділенні «Укрпошта».

Зверніть увагу! Замовлення зберігається на складі відділення протягом 5 днів, починаючи з 6-го дня знімається плата у розмірі 3 грн. 80 коп. за кожний наступний день зберігання. Ці послуги оплачуєте Ви! Отримати замовлення може лише людина, вказана у транспортній декларації як отримувач. При собі необхідно мати документ, що засвідчує особу.

Замовлення з доставкою через «Укрпошту» приймаються згідно графіка роботи перевізника. Графік роботи компанії ви можете знайти на її офіційному сайті. Також ви можете відстежити статус доставки замовлення за допомогою спеціального сервісу «Укрпошти» на сайті компанії.

Вихідні та святкові дні

При оформленні замовлення в вихідні та святкові дні замовлення будуть оброблені в найближчий робочий день.

Кошик