Як гарячий чай рятує від спеки та перегріву

Спекотно? Пий гарячий чай!

Так-так, тобі не почулося! Саме ЧАЙ! Саме ГАРЯЧИЙ!

Мешканці країн зі спекотним кліматом вже давно і успішно користуються цим лайфхаком. Проте чи є пояснення цьому феномену з біохімічної точки зору?

Давайте поглянемо.

За вікном літо і температура нерідко перевищує комфортну для людини відмітку. Наслідком спеки може стати не лише дискомфорт, але й більш небезпечні для здоров’я наслідки – тепловий удар чи стрибок тиску, тривалий головний біль.

Щоб ефективно позбавитися відчуття спраги, а також уникнути усіх неприємних наслідків від високої температури, потрібно пити гарячий чай.

Чому гарячий чай?

Гарячий чай без будь-яких добавок (цукру чи молока) розширює судини та посилює виділення поту – тобто тіло починає швидше віддавати тепло і запускається система природного внутрішнього охолодження. Також чай гарно тонізує і втамовує спрагу.

Якщо ж раптом вам потрібно буде зігрітись, то до процесу необхідно буде додати лише ковдру – тоді тепло, що віддає тіло збережеться у ковдрі і ще деякий час буде вас зігрівати зовні.

Чому чай, а не вода?

Чай на відміну від звичайної води не виводить із організму корисні солі. А якраз нестача корисних солей у спеку спричиняє запаморочення, головний біль та стрибки тиску, а також провокує ще більшу спрагу. Всі, напевно, помічали, що у спеку, чим більше п’єш води, тим більше хочеться. І саме це є основною причиною пити чай. Чай на кілька годин може позбавити спраги.

Про воду також не варто забувати, проте після чашки чаю спрага буде меншою і не доведеться пити воду понаднормово.

Крім того, ти ж пам’ятаєш, що чай MOL’FAR не звичайний, а виготовлений з цілющого кипрію, що надасть організму додаткових сил та допоможе ще краще адаптуватися до спеки.

Бережіться та насолождуйтеся справжнім літом!

Кошик